WYCENA AUTA
Nasze ceny
Wypełnij formularz wyceny na naszej stronie i odbierz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę w 15 min
TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA
Miejsce transakcji
Ustalasz indywidualnie. Jeśli nie masz czasu na przyjazd do nas pracownik Skup Aut Kłodzko przyjedzie do Ciebie. Przyjazd i wycena jest darmowa i bez zobowiązań
SPRZEDAŻ AUTA
Gotówka od ręki
Trwa nie dłużej niż 15 min, na miejscu otrzymujesz gotówkę oraz umowę kupna sprzedaży

Przebieg transakcji

  • Wypełnij formularz na stronie SKUP AUT Kłodzko lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 690-096-557 – konsultant skup aut Kłodzko przygotuje w ciągu 20 min ofertę odkupu samochodu. Jeśli wypełniasz formularz na naszej stronie koniecznie podaj poprawny adres e-mail oraz nr kontaktowy.
  • Czas i miejsce spotkania ustala klient – może być to dowolne miejsce na terenie dolnego śląska. Pracownicy firmy skup samochodów Kłodzko dojadą bezpłatnie oraz bez zobowiązań w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Nasza firma działa szybko więc jesteśmy w stanie wysłać pracownika po auto już w kilkanaście minut po zgłoszeniu.
  • Oględziny auta trwają ok. 20 min – jest to czas w którym pracownik Skup Aut Kłodzko sprawdza stan techniczny pojazdu, dokumenty a także wystawia umowę kupna-sprzedaży. Gotówka za samochód wypłacana jest przez pracownika Skup aut Kłodzko na miejscu w gotówce lub wpłacana do banku wskazanego przez klienta.