WYCENA AUTA
Nasze ceny
Wypełnij formularz wyceny na naszej stronie i odbierz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę w 15 min
TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA
Miejsce transakcji
Ustalasz indywidualnie. Jeśli nie masz czasu na przyjazd do nas pracownik Skup Aut Kłodzko przyjedzie do Ciebie. Przyjazd i wycena jest darmowa i bez zobowiązań
SPRZEDAŻ AUTA
Gotówka od ręki
Trwa nie dłużej niż 15 min, na miejscu otrzymujesz gotówkę oraz umowę kupna sprzedaży

Częste pytania

 • Ile płacicie za auta?
  Skup aut Kłodzko za każdy samochód wypłaca pełną kwotę na miejscu w momencie sprzedaży samochodu przez klienta. W przypadku szybkiego odkupu samochodu firma Skup Aut Kłodzko bierze na siebie dalszą długotrwałą sprzedaż samochodu. W związku z powyższym kwoty jakie wypłacamy za samochody oscylują w granicach 80-90% ceny rynkowej samochodu. W przypadku aut kilkuletnich oraz wyjątkowo dobrze zadbanych kwoty mogą być wyższe.
 • Jakie auta skupujecie?
  Skup samochodów Kłodzko – najchętniej skupuje samochody dobrze utrzymane, bezwypadkowe i wyprodukowane po 1999 r. Interesują nas auta tanie jak i samochody bardzo drogie i luksusowe. Jak wiemy jednak na polskim rynku nie każde auto jest zadbane i bezwypadkowe dlatego Skup aut Kłodzko prowadzi także skup aut z usterkami, do napraw mechanicznych, zaniedbanych, mocno wyeksploatowanych.
 • Gdzie działa firma Skup Aut Kłodzko?
  Skup aut Kłodzko jak sama nazwa firmy wskazuje posiada główną siedzibę w Kłodzku. Ponadto firma posiada kilkunastu mobilnych przedstawicieli na terenie DolnegoŚląska oraz południowej Polski. Auta wyprodukowane po 2004 r. skupujemy na terenie całego kraju.
 • Jak wypełnić formularz wyceny:
  Aby wypełnić formularz wyceny na stronie Skup samochodów Kłodzko nie trzeba znać się na samochodach. Aby firma przedstawiła swoją propozycję propozycję zakupu samochodu wystarczy podać kilka podstawowych danych jak: rok produkcji auta, pojemność, najważniejsze wyposażenie jak klimatyzacja, nawigacja itd., przebieg – formularz jest tak skonstruowany, że każdemu sprzedającemu ułatwi zadanie. Ponadto należy krótko opisać obecny stan techniczny samochodu, ewentualnie podać jakie naprawy blacharskie były wykonywane. Do formularza można także dołączyć kilka zdjęć które na pewno sprawią, że wycena będzie bardziej precyzyjna.
 • Otrzymałem propozycje zakupu jak dalej postępować:
  W każdej propozycji zakupu auta wskazany jest kontakt do konsultanta który prowadzi Państwa sprawę – w przypadku chęci sprzedaży należy skontaktować się z konsultantem oraz umówić na spotkanie w dogodnym terminie. Można także odpisać na maila od firmy Skup aut Kłodzko wówczas nasz konsultant oddzwoni do Państwa.
 • Mam inne pytania związane ze sprzedażą/wyceną auta.
  Pamiętaj Skup Samochodów Kłodzko nie wycenia aut przez telefon – szanujemy czas naszych klientów dlatego wiemy, że nie da się wycenić konkretnie auta podczas rozmowy telefonicznej – jeśli chcą Państwo wycenę koniecznie należy wypełnić formularz. Przez telefon nie robimy także wycen „mniej więcej” itd. Jeśli mają Państwo inne pytania lub chcą się umówić na wizytę w firmie SKUP AUT Kłodzko nasi konsultanci są dostępni pod nr telefonem codziennie od 10.00 do 22.00
Skontaktuj się z nami już teraz i sprzedaj auto już dziś w firmie SKUP AUT Kłodzko!